Regulamin serwisu MotoOferty.pl

1. DEFINICJE

 • Serwis MotoOferty.pl - internetowa giełda pojazdów służąca do przeglądania bądź zamieszczania ogłoszeń dot. samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych motocykli lub części.

 • Redakcja serwisu MotoOferty.pl - osoby tworzące i sprawujące opiekę techniczną nad serwisem oraz osoby, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje współpracujące z serwisem na podstawie odrębnych umów.

 • Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna lub instytucja korzystająca z zasobów serwisu MotoOferty.pl.

 • Ogłoszenie - Wydzielona część serwisu oraz miejsca na serwerze wirtualnym umożliwiająca użytkownikowi zamieszczanie, modyfikowanie lub usuwanie ogłoszeń należących do niego oraz przeglądania ogłoszeń innych użytkowników serwisu MotoOferty.pl


  2. Zasady używania serwisu internetowego MotoOferty.pl

  a) Zamieszczanie, przeglądanie ogłoszeń oraz treści serwisu MotoOferty.pl (zgodnie z niniejszym regulaminem)
  jest całkowicie bezpłatne.
  b) Treść ogłoszenia i zdjęcia dotyczące danego pojazdu powinny zawierać informacje prawdziwe i nie wprowadzające w błąd innych użytkowników serwisu.
  c)(*) Czas emisji ogłoszenia w serwisie MotoOferty.pl wynosi 30 dni licząc od dnia dodania go do systemu. Po tym okresie użytkownik może przedłużyć emisję ogłoszenia o kolejne 30 dni.
  d) Zabrania się zamieszczania ogłoszenia dotyczącego pojazdu, którego ogłoszenie jest już aktualnie zamieszczone w serwisie MotoOferty.pl.
  e) Zabrania się użytkownikowi umieszczania w treści ogłoszeń słów i zwrotów wulgarnych oraz treści godzących w czyjeś uczucia lub interesy oraz wszelkich innych będących w sprzeczności z prawem polskim.
  f) Redakcja serwisu MotoOferty.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
  g) Redakcja serwisu MotoOferty.pl zastrzega sobie prawo do zmodyfikowania treści ogłoszenia zawierającego błędy spowodowane z winy użytkownika lub też systemu.
  h) Redakcja serwisu MotoOferty.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczanych przez użytkowników.
  i) Wszelkie prawa do zawartości serwisu MotoOferty.pl posiada redakcja serwisu a ich kopiowanie, przetwarzanie lub rozpowszechnianie przez osoby trzecie bez pisemnej zgody redakcji jest zabronione.


  3. Polityka prywatności

  a) Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez MotoOferty.pl oraz wyraża zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowej od MotoOferty.pl .
  b)Użytkownik ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych.

 • * - nie dotyczy zarejestrowanych jako komis/dealer http://www.motooferty.pl/wspolpraca.html

  SZUKAJ | MAPA KATEGORII | DODAJ OGŁOSZENIE | MOJE OGŁOSZENIA | AUTOKOMISY | KONTAKT
  © 2008 - 2024 MotoOferty.pl. All Rights Reserved. , Informacja o cookies